BAN TEMİZ

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda Baran OttomaN tarafından 28 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. Baran OttomaN

Baran OttomaN Ay Taşı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    11
    @SAKURA @Cydne @Dante @eXdenyTR

1)
    Platform (DarkRP & Murder & Discord):DarkRp

2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):Cans Moongiller+ Beyaz Moongiller

3) Banlanma sebebiniz:Bi adam vardı adminin yanında gerizekalı ve veled dedi beyaz moongiller duymamazlıktan geldi bende admin koruma dedim ban jail yedim sinirlendim agzımdan yaşlışıkla beyaz ananı avradını operim dedim

4) Banlandığınız tarih:28.temmuz.2018

5) Neden banınız açılmalı (Yazılı):Kufur

6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resimli):Yok zaten kabul ediyorum 2 gun ban yerim sıkıntı yok ama adam gerizekalı veled diyor ve admin duymamazlıktan geldi sade sıkıntı o

7) Sizin Steam ID'niz (Almak için tıklayın!):STEAM_0:0:11101

Bu sekilde ban temiz kategorisinde açarsan daha iyi olur

ve şunu diyim kufur den yedim dun birisi bana siktir... diyio jail diyor ben ban yiyorum onun kanıtı https://youtu.be/kwKOu7ft40A

#1 Baran OttomaN, 28 Tem 2018
    Son düzenleme: 28 Tem 2018
  2. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    581
    Cazcez bunu beğendi.
  3. AnesThesia

AnesThesia MoonGamer
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    188
    Ben gerekli Açiklamalari Yapayim Simdi Ben arkadas jaildeyken yanins gittim oradayan beyaza anani avradini öpeyim dedi bende 2 gün ban attim olay bundan ibaret birde arkadaşimizin adminler adam tutuyor birsey yapmiyor dedigi icin beyaz jail atmisti kendisi hala tekrarlayip durdu eger boyle bir şey varsa yetkili şikayeti açman daha yararli olur

Tilti Selim ve Yashine bunu beğendi.
  4. Yashine

Yashine Kerem ' Yashine ' Akbulut
    [DarkRP] Etkinlik Takım Lider Yardımcısı

Alınan Beğeniler:
    581
    @AnesThesia nin Dediği gibi yetkiliye hakarette bulunmuşsun.Bence ban yemende bir sıkıntı yok.

Cazcez bunu beğendi.
  5. darth kebabic

darth kebabic Ay Tozu
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    13
    Ben senin açacağını tahmin etmiştim ama Ban Temyiz ve yetkili şikayet bölümüne bakmıştım. Öncelikle bunu Ban Temyiz bölümüne aç. Ben de olayı iyice özetleyeyim.

Bir tane call geldi ve ben de gittim. Adam polise hakaret ettiği için tutuklamak istediğiniz söyledin. Ben de ''Ne dedi:?'' diye sordum. Bir tane güvenlik arkadaşın da (Ömer Faruk Koç) hakaret eden arkadaşın ''boş yapma'' dediğini söyledi. Neyse, daha sonra ben, bunun tutuklanacak bir sebep olmadığını, adamı uyarmasını söyledim. Neyse, o arada Ömer Faruk Koç, nedense daha önce demedi :)D?) ''Adam bize gerizekalı dedi, velet dedi.'' dedi. Adam da öyle bir şey demediğini iddia etti. Ben de kanıtın olup olmadığını sordum, Ömer Faruk Koç da ''Kanıtım yok, az önce dedi ya duymadın mı?'' dedi. ''Boş yapma'' diyen arkadaş geldiğinden beri nazikçe olayı anlatıyordu ve öyle bir şey demedi. DESE DUYARDIM. DİBİNİZDEYDİM. Ayrıca sen (Baran) gerizekalı dediğini falan iddia etmedin. Ömer Faruk Koç dedikten sonra demeye başladın. Adama baskı kurarak bana inandırtmak istemeniz çok belliydi. Açıkça adamı banlattırtmak istiyordunuz. Yoksa neden birisi admin de oradayken AZ ÖNCE dedi der ki. Yani ben oradaysan adamın dediğinin hemen ardından şöyle diyeceksin. ''AHA ADMİN ADAM GERİZEKALI DEDİ.'' Maden oradaydım, neden hemen demedi Ömer Faruk Koç? Neyse ben kanıt olmadan bir şey yapamayacağımı söyledikten sonra tam uzaklaşacaktım ki, sen ''Taraflı admin yaaa!'' dedin. Ben de seni 600 saniye jailledim. Daha sonra ben haberim olmadan bana hakaret ettiğin için Can da seni banlamış. Olay tamamen bundan ibaret.