Ban Temiz Formu

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda caner kılıçaslan tarafından 14 Haz 2019 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. caner kılıçaslan

caner kılıçaslan Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    1) Banlandığınız platform: Darkrp
    2) Sizi banlayan yetkili (@ ile etiketleyiniz):mad:MagniMoongiller
    3) Banlanma sebebiniz: Ben Talha White ın arabasını korsanken bilmiyorken çaldım yani yasak olduğunu bilmiyordum sonra ben göle indim indiğimde birisi arabayı kaçırmaya çalıştı çaldığım aracı bende patlattım dur demiştim ama durmadı sonra admin izliyormuş geldi ve senin çalman yasak dediği anda talha white bağırarak Ban istiyorum ban istiyorum diye bağırdı sonra adminde arkadaşın zararını ödermisin diye sordu ben yere 7000 attım benim bunu yapmama rağmen arkadaş illede ban istedi ki ben zararını karşılamıştım ama parayı almadım diyip ban yememi istedi
    4) Banlandığınız tarih:14.06.2019
    5) Neden banınız açılmalı (Yazı): Ben zararı karşılamama kabul etmeme rağmen reddedip ban istemesi
    6) Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video): Magni Moongiller Anlatır dürüst bi admin çünkü
    7) Steam ID'niz:STEAM_0:0:434927439

custom_html_banner1
  2. glozzX

glozzX Anıl Atasoy
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    190
    custom_html_banner1
  3. caner kılıçaslan

caner kılıçaslan Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    @glozzX Abi sen karar versen para kasıcam da

custom_html_banner1
  4. BatuhanAksoy

BatuhanAksoy Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    13
    Ben talha white zararını istiyormusun diye 10 15 kere sordum arkadaş kendiside biliyor ben ban taraflısı biri degilim kendisinide açıklamıştım bu konuyu zaten kendisidi orda benim ban taraflısı olmadıgımı biliyordu sit yaklaşık 25 dk sürdü ve her defasında talhaya şikayetçimisin diye sordum arkadaş bilmiyordu diye kendisi çok ısrar etti yani şikayetçiydi senin kurallarda korsanların araba çalamaz ibaresini görmende lazımdı dostum yeniden senden özür dilerim ban taraflası biri degilim talhayada bunu sorabilirsiniz.

custom_html_banner1
  5. BatuhanAksoy

BatuhanAksoy Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    13
    Zaten ben orda demiştim arkadaşa zararını ver diye sonra talha şikayetçiyim diyerek ısrar etti.

custom_html_banner1
  6. BatuhanAksoy

BatuhanAksoy Ay Tozu
    Destekçi

Alınan Beğeniler:
    13
    Parayı zorla veremessin bir insana sonuçta ısrar etmeme rağmen almamaştı zaten sende gördün orda.

custom_html_banner1
  7. glozzX

glozzX Anıl Atasoy
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    190
    Her olayda zarar karşılama gibi bir durum yok admin arkadaşımız rica etmesine rağmen arkadaş şikayetçi olmuş, yapılabilecek bir şey yok, maalesef
    Reddedildi

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.