Ban İtirazı Ve Server Hakkında

'Garry's Mod | DarkRP Sunucusu [Yakında]' forumunda leprechaun tarafından 29 May 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Serverda 2 gündür her öldüğümde 3-5 dakika arası bekliyorum ve bu arada seçim gibi bazı olayları kaçırıyorum süre sayacı düzeltilsin.ayrıca direk ban atmak yerine banlı oyuncuların (süre banı yiyenler) belli bir odaya spawn olması orda itiraz edebilmeleri çok daha iyi olacaktır.

Kendime gelince oyun içinde Parag Rodriguez (arag değil parag) adıyla mülteci idim dışarı çıktım ve maymuncuğu denedim o araya şikayet edildim tam beklerken oyun çöktü .Geri girdiğimde ise 2.5 gün ban yemiştim bu haksızlıktır oyunun çökme bağlantının kesilme ihtimalinide göz önünde bulundurmanız gerekiyor direk ban atmak yerine en azından belli bir süre beklemek daha iyi olacaktır.

2 Gün ban çok fazla olduğunu düşünüyorum.

2. Mehmet von Rundstedt

Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    150
    Adminler kahin değiller ki senin oyunun çöktüğünü bilsinler. Zaten oyunun çökmeseydi/yada oyundan çıkmasaydın (orasının ben bilemem) mutlaka sana kendini savunma hakkı vereceklerdi.

3. Hasanmcaksu

Hasanmcaksu Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    Ben yetkili olduğum zamanlar hatırlıyorum sen ve arkadaşın Arag'ı eminim en az on kez mülteciyken dışarı çıkmayın yasak diyerek uyarmışımdır. Ölünce sürenin uzatılmasıda zaten insanların "Ya beni öldür Polis ben hapse girip zaman kaybetmek istemiyorum" demesinden dolayı oldu. Oyunun çöktüğüne dair herhangi bir kanıtın varsa bir üstada gönderebilirsin onlar ilgilenirler.

4. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    İşte onu diyorum hemen atılmaması gerek kahin değillerki çöküp çökmediğini bilsin en azından 10 dakika giriş yapılmasının beklenmesi gerek.Kanıt nasıl atayım 7/24 kayıtım yok.

@Hasanmcaksu senin dediğine gelirsem en son mülteci olduğumda 2 hafta önceydi ilk defa başlamıştım o gündden beri sadece dün mülteci oldum.dün çıktığımda ise unutmuştum kuralları 1 kere uyarıldım ve içeri girdim sadece ikinci çıkışımda haksızım.

5. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Süreler uzatıldıysa ordaki sayacıda uzatın lütfen .

6. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    cezanın fazla olduğunu düşünüyorum

7. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Sadece mülteci iken dışarı çıkmanın cezası 2.5 gün olmamalı.Savunma bile yapamadan ban yedim yediğim ban haksızdır oyun çöker çökmez yedim banı açıklama için beklenmedi bile.

Gereği yapılsın lütfen

8. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    sayaç gayet normal düzeltilcek bir şey yok ölünce 3 dakika bekliyceksin ki canının kıymeti olsun.

zaten gelene geçene ban atılmıyor ufak tefek ilk hatasında jail 2. hatada ban atılıyor

ve bağlantı kopma mevzusuna gelirsek kimse bilemez bunu hangi oyun platformuna gidersen git ki bu csgo league of legends dahil oyundan çıksan elektrik vs gitse yine ceza alıyorsun.

9. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0

Tamamda adminlerin direk saniyesinde ban atması yerine en azından biraz beklemesi daha doğru değilmi ? csgo örnek veriyorsun ama onda bile çıktığında 5 dakika süre veriliyor geri bağlanman için daha sonrasında maçtan men ediliyorsun.

10. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Benim sorunum banda değil ban süresinde oyunum çöktü geri giremediğim için 3 gün atılmamalı mülteci iken dışarı çıktığım için ona göre verilmeli ceza

11. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    arkadaş belki jail atıcaktı sana sen çıktın bu yüzden cezadan kaçma uygulandı

12. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Anlatamadım heralde kaçmadım oyun çöktü bende hemen geri girdim fakat anında ban atılmıştı beklenmemişti.

@SAKURA

13. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    örnek veriyorum

14. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    kayıtlardan bakın ban ile tekrar girişim arasındaki süreye kaçıcak olsam 1-2 dakika sonra tekrar giriş neden yapayım.

15. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Orasını anladım sıkıntı yok şuanda sadece sorunumun çözülmesini istiyorum 1 günlük ban sürem geçti zaten.

Tek istediğim çözüm üretmeniz.

16. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    steam idni paylaş bizimle

17. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    STEAM_1:1:185197697

18. Hasanmcaksu

Hasanmcaksu Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    21
    Parag, video kayıtlarını bilgisayarda yer kaplıyor diye silmemiş olsaydım açar bakardım adım gibi eminim sen ve arkadaşını mülteciyken dışarı çıkmaktan uyarmışlığımda hatta ikinizden birini sonrasında uyarılarımı dinlememesi yüzünden banlamışlığımda var.

19. leprechaun

leprechaun Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0

Hocam ben dışarı çıkmadım demiyorum.Ki bir kere ban yedim oyun sürem boyunca mülteci iken oda ilk oynadığım gündü yeraltından mazgaldan birini sıkıp öldürmüştüm suçumu kabul ettim banımı yedim o günden sonra hiç mülteci olmadım .Olay benimle ilgili arkadaşımla değil.Ban sebebide uyarı dinlememe değildi benimki aragı bilemem .

20. SAKURA

SAKURA ban başı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    517
    steam id yanlış

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.