Ban İtiraz ❤❤❤

'Ban Temyiz İstekleri' forumunda Random dvc tarafından 12 Tem 2019 19:39 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.
  1. Random dvc

Random dvc Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    1)Banlandığım Platform:
    2)Sizi Banlayan Yetkili: Ahmett Moongiller
    3)Banlanma Sebebiniz: Admine hakaret
    4)Banlandığınız Tarih: 12/7/2019
    5)Neden Banınız Açılmalı (Yazı): Admin side'dan çıkınca arkadaşım admine bilmeden bizi yanlış çıkaracak bişey söyledi bende bizi returnladığında arkadaşıma hakaret ettim admin arkamızdan geç geldiği için ona söylediğimizi sandı.Keşke dinleseydi foruma yazarsınız dedi direk banladı.❤❤❤
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Yani sv de sadece girip düzgünce mutlu mutlu Otomat sahibi geçip gelenlere afiyet olsun - hoş geldiniz - iyi günler - diyorum.duvar mahallesinde karşımdaki , yanımdaki esnaf arkadaşlarla geyik yapıyoruz muhabbet ediyoruz. Balık tutuyoruz ama olaylar gelip beni buluyo özellikle bugün sabah 10 dan beri oyundayım özellikle bir trafik polisi vardı o çok sinir etti beni geldi adam ben arabamın yanında olmama rağmen dur dememe rağmen ceza yazdı arkasına bakarak kaçtı 3 kişide gördü admin çağırdım adam admine 'yoo ben öyle bişey yapmadım kanıdın varsa göster diyo' yani ne diyim biz sv de otomatın içinde afk mı bırakalım araba çıkarsak olay. yolda yürüsek olay.otomatımın mimarisini-dekorasyonunu tebrik edenlere teşekkür ederim :D bu arada. 5. yıllık yaptık otomatı.
    6)Kanıtınız & Sebebiniz (Resim & Video): -
    7) Steam ID'niz: STEAM_0:1:193224343

#1 Random dvc, 12 Tem 2019 19:39
    Son düzenleme: 12 Tem 2019 20:04
    custom_html_banner1
  2. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Ay Efsanesi
    [DarkRP] Yönetici [Murder] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    115
    Dostum orda trafik olan arkadaş bence haklı ve ben sizi dinledim siz bana sizi returnladım ve arkamdan hakaret ettiniz.

custom_html_banner1
  3. Random dvc

Random dvc Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    1
    knk sordunmu banamı hakaret ettiniz die ???? ben arkadaşa hakaret ettim çünkü sana şöyle bi cümle kurdu 'adminsen işini düzgün yaparmısın dedi' bende 'olm aptalmsıııın niye öyle dedin ' dedim çektin ?????

Fehmi Kabadayi bunu beğendi.
    custom_html_banner1
  4. Oyuncu_Bilo

Oyuncu_Bilo Ay Efsanesi
    [DarkRP] Yönetici [Murder] Moderatör Destekçi

Alınan Beğeniler:
    115
    Orda bana karşı hakaret ettin arabadayken arkadaşın bana hakaret ediyor ve sende aynen ya diyorsun bu durumda bana hakaret etmiş oluyorsun.

custom_html_banner1
  5. nihas

nihas Alper ' nihas ' Şahin
    [DarkRP] Üstad

Alınan Beğeniler:
    276
    Ban temyiz isteğin, reddedildi.

custom_html_banner1
Konu Durumu:
Özür dileriz,Bu konu cevaplara kapatılmıştır.