Açıkları Kapatın Lütfen

'Sohbet & Geyik Muhabbeti' forumunda GurkanGG tarafından 2 Tem 2018 tarihinde açılan konu

1. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Oyunda sürekli olay yaşıyorum ve olayların hepsi çözüm bulunmuyor. Yaşadığım onca olay oluyor ve bunun üzerine ya ss olmadığı yada adam oyunda olmadığı için hep işlerim yan basıyor.
    1. Ben builde girmişim. Arkadaşla build yapıyorum. Tetikçi adam beni öldürüyor. Sonra diyor ki sen oraya buildi yeni koydun ben orada build yokken vurdum diyor. Admin de ss olmadığı için bir şey demiyor.
    2. Trafik polisi beni uyarı atışı yapmadan vuruyor. ;temlerimi alıyor sonra oyundan çıkıyor. Admin gelince adam oyunda değil geldi mi söyle diyor. Ve bu işte yan basıyor.
    3. Ben polis arkadaşımla eğleniyorum prop koyup. Uyuşturucu bastım çaktırma falan diyerek eğleniyoruz. kısacası kendimizce rp döndürüyoruz. Yoldan geçen trafik polisi de oradan bizi dinliyor. Polis arkadaşım bana kıpırdama seni tutuklaya cam diyor. Ben kaçmaya devam ediyorum. (sağ sol yaparak) Arkadaşım kımıldama yoksa vururum diyor. Ve ben genede kaçıyorum. Oradan trafik polisi de direk sıkıyor. 3 atış yapıyor 3 tane side bana isabet ediyor ve ölüyorum. Hem uyarı atışı yok hemde her işe burnunu sokuyor. Admin geliyor adam bilemezdi deyip çekiliyor. Ve onca itemlerimle birlikte bu olayda yan basıyor
    4.Ve bu son olay. Ben hakimim ve yemek yemem lazım /job yemek yicem yazıyorum. Sonrada gidiyorum adamın biri bana dmot atıyor. Bu sefer admine sormayacağım kendim halledeceğim deyip araştırmaya başladım. Adamı buldum dedim neden dmot atın bana. Adam bana 10 dakikadır yoksun dedi. Hangi insan 10 dakikada yemek yer. admine sordum oda izin verdi deyince bende işi admine taşımak zorunda kaldım. admin çağırdım gelen yok. Rol yapan bir admine söyledim. Admin sağolsun ss in yok yada ben rol yapıyorum bakamam demedi. İlgilendi arakadaşa sordu neden adama dmot atın dedi. Bana dediğinin aynısını anlattı. Sonra izin veren admine sordu. O da yazıyı görmemiş ve bişey yapamadılar. Ve bu işte yan bastı.
    1 değil, 2, 3, 4 aga yeter. Buda mı gol değil. Eğer böyle olmaya devam ederse benim oyun zevkimin içine edilirse. Bu açıkları kullanarak bende biraz oyun zevki öldüreceğim. görseniz sanki bilerek yapılan şeyler sanki kamera şakası bunların hepsi. Yanı öyle böyle değil.
    Adminler duyun sesimi. işini yapmayan adminler var ss yok diyip kenara çekiliyorlar. ama adam rp yaparken bile genede bana yardımcı oldu. ve olayımı çözdü sadece gerekli işlemi yapamadı. oda rp yaptığı için mantıklı bir neden

2. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    3. Olayda seninle ben ilgilendim,bana rp dışı rol yaptığını ve trafik polisinin dur ikazlarına uymadığını kendin söyledin.Bende sana,spawndan dışarıya çıktığında rolün başladığını bu durumda herhangi birşey yapamayacağımı söyledim.

3. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Yok spawn dan çıkınca rp başladığını söylediğin zaman ben silah doldururken polis beni tutukladığı zaman söyledin ben rp daha başlamadı dedim sende spawn da mıydın dedin bende hayır deyince sende öyle dedin

4. Mert Stone

Mert Stone Hunter
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    43
    Tamam bu 2 olay için de geçerli.Benim bir hatam var ise özür diliyorum.

5. Caros

Caros Connor Kenway
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    465
    Burda bir şey yok ki.
    İstemiyorsan oynama , Mert olayı çözmüş zaten.Bende olsam bende aynısını yapardım polis olarak.O zaman doğru düzgün durup kaçmıcaksın.

6. Brain Death

Brain Death Tam Bir Atatürk'çü
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    111
    zaten kendin söyledin dur dediğni adam sıkar yani

7. anils57

anils57 Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Kardeşim bana kalırsa biraz olayları büyüterek adminleri kötülemeye çalışıyorsun 1. olayda zaten haklıysanki admin loglardan bakıp ne zaman build yapmaya başladığını hangi nesneyi ne zaman koyduğunu ve hit damage aldığın zamana bakarak kimin haklı olduğunu söyleyecektir. Oyun içi yetkililer in aldığı kararı doğru bulmuyorsan http://moonrp.com/forum/forums/yetkili-sikayetleri.23/ Bu forum dan Yetkiliden şikayetci olabilirsin

8. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Senlik bı sıkıntı yok saten

9. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Sen onca poblemin arasından sadece 3 üncüsünemi takıldın

10. GurkanGG

GurkanGG Ay Parçacığı
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    0
    Sen onca sorundan sadece onumu dert gördün

11. maNga

maNga Ay Kayası
    Oyuncu

Alınan Beğeniler:
    18
    Senin kafana sıkan trafik polisi bendim. 3 dk sonra admin çağırdın admin beni ve seni yanına çekti durumu admine açıkladık. Admin sana herşeyi anlattı durmassan polis vurabilir dedi. Sen hala yok polis benim arkadaşım di onunla oyun oynuyorduk sonra bu arkadaş geldi benim kafama sıkti diyordun. Admin herşeyi açıklamasına rağmen senin buraya bunu yazman ayıp olmuş. Sanki suçlu adminmis gibi yazmışsın. Oysaki Haksız olan sendin orda. Oyun içindeki adminler gayet anlayışlı düzgün insanlar...

#11 maNga, 5 Tem 2018
    Son düzenleme: 5 Tem 2018